Яка доля очікує нову Ужгородську залізничну лікарню?

лютого 01 / 2015
Яка доля очікує нову Ужгородську залізничну лікарню?

Порядок фінансування та перепідпорядкування медзакладів Укрзалізниці до місцевих органів влади обговорили під час селекторної наради, яка відбулась у режимі відео-конференції 31 січня під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра культури України В’ячеслава Кириленка. Участь у нараді взяли і керівництво департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА.

Як відомо, з 1 січня фінансування закладів охорони здоров’я Мінінфраструктури, що обслуговують працівників та пасажирів залізничного транспорту, передбачено з місцевих бюджетів. На сьогодні все ще проходить процес включення цих медзакладів до мережі управління МОЗ на місцевому рівні. Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» визначено перелік усіх залізничних медичних закладів, які передаються на баланс місцевих органів самоврядування. Зокрема, як зазначив В'ячеслав Кириленко, переоформили фінансування лише 19% усіх закладів, у більшості закладів не відкрили місцевого фінансування.
Це питання потребує нагального вирішення, адже мова йде про право населення отримувати медичну допомогу. Відтак наступного тижня в облдержадміністрації відпрацюють чіткий алгоритм дій та врегулюють питання фінансування таких закладів.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...