Про що говорили на обласній "пенсійній" колегії?

січня 29 / 2015
Про що говорили на обласній "пенсійній" колегії?

У вівторок, 27 січня, в Ужгороді відбулося засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області в якому взяли участь голова обласної державної адміністрації Василь Губаль, начальники управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах, містах та районах області, керівники структурних підрозділів головного управління області та представники соціальних партнерів.
З доповіддю по питанню про роботу органів Пенсійного фонду області у 2014 році та завдання на 2015 рік щодо реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення виступила перший заступник начальника головного управління Тетяна Король. На засіданні колегії також розглядалися питання про результати роботи відділу внутрішнього аудиту головного управління у 2014 році, стан виконання вимог Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції” в органах Пенсійного фонду області та стан виконавської дисципліни в системі органів Пенсійного фонду області.
Начальник головного управління Фонду Анастасія Пентек на засіданні колегії звернула увагу присутніх на реалізацію головних завдань, які стоять перед органами Фонду у 2015 році, зокрема: поліпшення якості пенсійних послуг, розвиток дистанційних форм обслуговування громадян, тісну співпрацю із органами державної виконавчої служби та іншими контролюючими та правоохоронними органами щодо погашення заборгованості по платежах до бюджету Пенсійного фонду. Додатково було наголошено на «гарячі» питання сьогодення, такі як оперативне взяття на облік громадян, які вимушено переселитися з АР Крим Донецької та Луганської областей та призначення пенсій членам сім’ї осіб, які загинули під час проходження служби в АТО на сході країни.
За підсумками розгляду вищевказаних питань прийняті відповідні рішення колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар