Тереза Лазар — переможець 5-ї виставки-конкурсу мікроакваріумів у Львові

січня 27 / 2015
Тереза Лазар — переможець 5-ї виставки-конкурсу мікроакваріумів у Львові

У неділю, 25 січня, було оголошено підсумки 5-ї виставки-конкурсу мікроакваріумів у Львові, яка проходить починаючи з 12 січня. Переможцем цього заходу, який має, по-суті, західноукраїнський масштаб, другий рік поспіль стала ужгородка Тереза Лазар.

Тереза Лазар — переможець 5-ї виставки-конкурсу мікроакваріумів у ЛьвовіЗа визнанням фахівців, акваріум, що його оформила ужгородка, не мав конкурентів – її роботу визнано практично бездоганною відповідно до всіх канонів акваскейпінгу. Йдеться, по суті, про якість світового рівня, а тому працівниці Ужгородської міськради з таким надзвичайним захопленням акваріумісти з досвідом всерйоз запропонували попробувати свої сили на вищому рівні і надіслати фото своєї роботи на The International Aquatic Plants Layout Contest 2015. Тим більше, що якість, що її демонструє Т.Лазар в акваріумному дизайні, є не випадковою – минулоріч вона так само була переможцем 4-ї виставки-конкурсу мікроакваріумів у Львові.
На відміну від більшості місцевих учасників, Тереза мала на втілення свого проекту лише одну добу – першого дня вона повністю сформувала композицію, а наступного лише дещо підправила її. Тоді як деякі інші учасники конкурсу навіть привезли на нього готові роботи, зроблені кілька місяців тому.
Наноакваріуми, розповіла Тереза Лазар, це мініатюрні декоративні водойми, створені в мінімальних об’ємах – від 15 до 40 літрів. Акваріуми польського бренду AquaEl, що їх запропонувало як спонсорську підтримку для проведення конкурсу ТОВ «Сузір’я Пет» з Харкова, мали об’єм всього 20 літрів. А це в буквальному розумінні – всього 25х25х30 сантиметрів. І створити повноцінний витвір акваріумного дизайну в цих обмежених рамках – справжня майстерність. Утім, для того, аби її проявити сповна, в Терези Лазар справді є все необхідне – і спадковий талант відчуття прекрасного (Тереза є донькою відомого творчого подружжя – народного художника України Василя Скакандія і художниці Ольги Скакандій), і розуміння функціонування біоценозу (вона – випускниця біофаку УжНУ).
Так чи інакше, на досягнутому Тереза Лазар зупинятися точно не збирається – тепер вона готується до участі у Першому конкурсі-виставка нано-акваріумів Закарпаття, який стартує в Ужгороді буквально цієї неділі. При чому, в новій якості – буквально напередодні перемоги у Львові Терезу обрали головою Клубу акваріумістів Закарпаття.
Тереза Лазар — переможець 5-ї виставки-конкурсу мікроакваріумів у Львові
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...