Ужгородська міська рада поповниться ще одним підрозділом?

січня 26 / 2015
Ужгородська міська рада поповниться ще одним підрозділом?
Ініціативна група Об’єднання «Самопоміч» у місті Ужгороді винесла на розгляд громади проект Інституту Міста Ужгорода. За словами авторів ідеї, йдеться про платформу для розвитку скоординованого експертного середовища. Як результат, експерти з Ужгорода, Закарпаття загалом, та, не виключено, із близького зарубіжжя на базі Інституту працюватимуть над розвитком інвестиційної привабливості, законодавчих та нормативних ініціатив тощо.

За задумом ініціаторів, Інститут міста буде створено у вигляді комунального підприємства при Ужгородській міськраді. У іншому випадку він діятиме як громадська організація. Керівним органом Інституту Міста буде правління.
Основною місією Інституту міста є об’єднання зусиль урядових та неурядових організацій, мешканців міста Ужгород, будь-яких інших зацікавлених осіб, з метою вирішення ключових питань стратегічного розвитку міста.
Інститутом буде розроблено базову концепцію інвестиційної привабливості міста, досліджені та відпрацьовані в практичній площині реальні заходи для її підвищення.
В процесі діяльності Інститутом буде взято на себе частину функцій Ужгородської міської ради щодо представництва інтересів територіальної громади міста Ужгорода із іншими місцевими територіальними громадами України, зокрема у процесі реалізації спільних проектів місцевих громад.
Особливу увагу в діяльності даної комунальної установи буде присвячено розробленню комплексної програми збільшення інвестиційної привабливості Ужгорода.
Долучитися до обговорення проекту можна на сторінці Інституту міста Ужгорода у мережі «Фейсбук»

Новини Закарпаття
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...