Що приготували сьогодні зірки закарпатцям?

січня 24 / 2015
Що приготували сьогодні зірки закарпатцям?

Овен

Овни сьогодні можуть сподіватися на позитивні зміни в особистому житті, які залишать позитивний відбиток на душевному стані. Можливо, деякі представники цього знака зустрінуть людину, яка сильно вплине не тільки на ділову, а й на особисте життя. Постарайтеся знайти час для відпочинку і для спілкування з родичами або друзями.

Тілець

Ви хочете заробляти багато грошей? Тоді не лінуйтеся. Схоже, філософський камінь, який багато століть шукали алхіміки, сьогодні опиниться в ваших руках. Інакше, як пояснити те, що все, до чого б ви не доторкнулися, буде приносити прибуток.

Близнюки


Якщо ви вирішили зробити велике придбання або провести святковий захід, то це найвдаліший для день. Найімовірніше, сьогодні вам доведеться познайомитися з дуже цікавими людьми, спілкування з якими виявиться дуже плідним. А якщо ваші задуми і плани виявляться переконливими і перспективними, то це принесе чималий фінансовий дохід.

Рак

Сьогодні стоїть зав'язати корисні знайомства, вони відіграють велику роль у вашому житті. Цей день вдалий для вирішення сімейно-побутових питань. Виконуючи домашні справи, будьте обережні - є небезпека бути травмованим.

Лев

Дружбу легко втратити, а ось відновити ... Пам'ятайте про це, якщо виникнути непорозуміння з друзями. Не все, що вам здається наперед, є насправді. Не поспішайте з висновками.

Діва

Для людей цього знака перша половина дня обіцяє принести труднощі як у професійних, так і сімейних відносинах. Фінансове становище дещо погіршиться. Можливо сьогодні, ви втратите дуже цінну для вас річ. А ось друга половина дня обіцяє бути сприятливою в багатьох аспектах. Відносини з коханою людиною можуть принести масу приємних і незабутніх хвилин. Постарайтеся не займатися самолікуванням.

Терези


День покаяння, духовного осяяння, цілительства. Якщо сьогодні ви намітили велику покупку, то зірки рекомендують відкласти її на інший день, так як вірогідні значні фінансові втрати або обман. Будуть сприятливими фізичні навантаження, творча робота, а також можна відправитися в подорож. Зверніть увагу на своє здоров'я. Хороший день для лікування методами народної медицини.

Скорпіон


У Скорпіонів ситуація буде складатися зовсім не так, як передбачалося. Є можливість отримати випадкову травму або хворобу, яка може перешкодити виконанню намічених справ. Сьогодні будьте гранично обережні у відносинах з партнерами. Не підписуйте важливі документи і не складайте договори, а також не вирушайте в подорожі. Якщо вам вдасться проявити стриманість і тактовність, то згодом вони будуть оцінені по достоїнству. Увечері можливі приємні події або известия.

Стрілець

День, обіцяє бути дуже сприятливим. Деяких людей цього знаку чекає багато сюрпризів. На жаль, не всі вони будуть приємними, але доля допоможе вам з цим впоратися. Діловим Стрільцям доведеться залагодити фінансові розбіжності з партнерами. Можете порадувати себе і своїх близьких обновками.

Козеріг

У заробітках з'явитися стабільність. Ваша інтуїція сьогодні вас не підведе. Посміхайтеся, навіть якщо у вас справи йдуть не дуже. Так вдасться ввести ворогів в замішання і нікого не засмутити з домочадців.

Водолій

Не лякайтеся, якщо кілька годин поспіль ви проведете в задушливому і курному ліфті! Просто у вас сьогодні не дуже вдалий день. У подібні дні немає сенсу боротися з обставинами. Вам просто необхідно відпочити і подумати про своє здоров'я. Сходіть на масаж.

Риби


Щоб відволіктися від сумних думок, зробіть собі подарунок. Пройдіться по магазинах, посидьте в кафе, зателефонуйте коханій людині. День обіцяє бути сприятливим у всіх сенсах цього слова.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...