Як фінансуватиметься харчування дітей у навчальних закладах Берегова

січня 23 / 2015
Як фінансуватиметься харчування дітей у навчальних закладах Берегова
Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Берегівської міської ради, порядок денний якого складався з 23 питань.

Так, зокрема, Маріанна Пилипенко інформувала щодо виділення коштів на харчування дітей в навчальних закладах міста. Як повідомила начальник управління освіти, тепер батьки будуть більше доплачувати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. Таким чином, міський бюджет платитиме за харчування 5 грн. на день для однієї дитини (40%), у той час як батьки – 7 грн. 50 коп. (60%). Наразі це той оптимальний варіант, який можна прийняти. У школах дещо інакша ситуація, тобто безкоштовне харчування учнів 1-4 класів відміняється. Для дітей пільгових категорій, включаючи переселенців з окупованих територій, діятиме та ж схема, що й в дитсадках: 5 грн. оплачуватиме місто, решту коштів – батьки. Маріанна Пилипенко пояснила, що ці цифри були обговорені з батьками у кожній школі. Окрім того, якщо підняти суму, виділену на харчування, то батьки платитимуть ще більше. При цьому варто враховувати, що у деяких сім’ях не одна дитина. Після обговорення члени виконкому проголосували за прийняття рішення.

Також на засіданні затвердили переможця конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті «вул. Мужайська – Чопівка через Затишне, вул. Суворова, ЗОШ №10 (Кільцевий)». Здійснювати перевезення по вищезгаданому напрямку буде ТДВ «Берегівське АТП – 12137».

За всі інші питання порядку денного проголосували пакетом.
Як фінансуватиметься харчування дітей у навчальних закладах БереговаНовини Закарпаття
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар