Комітет з питань учасників АТО створять на Берегівщині

січня 22 / 2015
Комітет з питань учасників АТО створять на Берегівщині

У малому залі Берегівської районної ради, відбулася зустріч голови обласного комітету допомоги солдатським матерям, дружинам і учасникам антитерористичної операції Марини Решетар з рідними наших військовослужбовців.
Обласний Комітет діє в координації й співпраці з ОДА, облрадою, райдержадміністраціями та районними і міськими радами Закарпаття та розраховує на ефективну взаємодію з усіма службами на місцях. До слова, на необхідності цього неодноразово наголошував голова ОДА Василь Губаль.Члени родин учасників АТО з питань, які їх хвилюють, можуть звертатися безпосередньо в офіс Комітету в Закарпатській ОДА.
Але для швидкого реагування та вирішення питань учасників АТО та іх сімей, Марина Решетар рекомендує утворити такий комітет і у Берегівському районі.
Нагадаємо, у Берегівській міській раді вже діє консультант з питань учасників АТО Ярослава Федур.
Зараз ми організували оздоровлення 25-ти дітей в Івано – Франківську. Поки що немає можливості відправити на оздоровлення більше дітей, але якщо буде створено районний комітет, то покращиться співпраця і можна чекати на кращі результати – наголосила пані Марина.
Учасників зустрічі також поінформували про те, яку і де допомогу можна отримати. Так, ОДА видає учасникам АТО матеріальну допомогу в сумі 2тис. грн.., а пораненим – у сумі 5 тис.грн.
Насамкінець голова обласного Комітету Марина Решетар зазначила, що активісти комітету усіляко сприятимуть в забезпеченні прав і наданні юридичної, медичної та соціальної допомоги родинам учасників АТО.
Джерело
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар