В Берегові та району мобілізують 260 військовозобов’язаних чоловіків

січня 21 / 2015
В Берегові та району мобілізують  260 військовозобов’язаних чоловіків

Верховна Рада проголосувала за оголошення чергової хвилі часткової мобілізації, а Президент Петро Порошенко підписав відповідний закон.
Таким чином з 20 січня і у Берегівському об’єднаному міському комісаріаті стартував процес мобілізації. Т. в. о начальника берегівського військкомату майор Василь Дзерин розповів, що паралельно відбувається стандартна приписка до призовної дільниці юнаків від 16 років. Вони тільки проходять медкомісію у приміщенні комісаріату для взяття на облік.
Щодо самої мобілізації, то загалом з міста та району планується залучити близько 260 військовозобов’язаних чоловіків. Вже після етапу медкомісій, придатних чоловіків відправлятимуть у навчальні центри. Згідно із законодавством, під мобілізацію можуть потрапити військовозобов'язані чоловіки віком від 20 до 60 років та жінки віком від 20 до 50 років. Вони мають стати заміною тому особовому складу, який було призвано ще під час першої хвилі мобілізації. При цьому жінок будуть мобілізувати лише, які мають військову спеціальність і тільки за потреби. До речі, т.в.о військового комісара зазначив, що наразі лише одна жінка з Берегівщини була призвана за мобілізацією. Мобілізовані отримуватимуть зарплати та пільги.
Також, коли було повідомлено про нову хвилю мобілізації, у військкомат вже звернулися 8 добровольців.
Під час розмови з т.в.о військового комісара я наголосив, що найперше треба залучати до мобілізації якнайбільше добровольців, тобто тих людей, які реально хочуть виконувати військові завдання.
Не мобілізовуватимуть громадян, які мають трьох і більше дітей, тих, хто піклується про непрацездатних родичів, громадян, які "заброньовані" (закріплені) за підприємствами, а також студентів й аспірантів денної форми навчання. Також важливим чинником є стан особистого здоров`я громадянина.

В Берегові та району мобілізують  260 військовозобов’язаних чоловіків


Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Берегова Золтан Бабяк.

Новини Закарпаття
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...