Учні шкіл Тячівщини відправили подарунки дітям окупованого Донбасу

січня 20 / 2015
Учні шкіл Тячівщини відправили подарунки дітям окупованого Донбасу

Вантажівку із більш ніж 12 тоннами допомоги на схід відправив 19 січня благодійний фонд «Горгани». Основну вагу вантажу склали подарунки для школярів Артемівська, які у рамках благодійної акції «Діти Закарпаття – дітям Артемівська» підготували учні шкіл Тячівщини.

Також вантажівку доукомплектували гуманітарною допомогою, яку принесли люди доброї волі з усього району для українських воїнів. Зокрема, для потреб бійців АТО, що нині перебувають у Дебальцеві, Пісках та Волновасі, було відправлено теплі речі, продукти харчування, кількома дизельних станцій, маскувальні сітки та понад 120 протигазів.
Перед відправкою благодійні дарунки освятив декан Тячівського деканату Мукачівської греко-католицької єпархії отець Йосип. Відтак фура вирушила до адресатів у супроводі координатора благодійного фонду «Горгани» Богдана Колодницького.
Як зазначають волонтери центру, напередодні було відправлено у зону АТО для військових ще кілька вантажів. Зокрема, 15 січня стабілізатор напруги, будівельну піну, фонарики та батарейки було передано бійцям 128-ої гірсько-піхотної бригади. А 17 січня теплі речі, харчі та маскувальні сітки – «айдарівцям», повідомляє сайт Тячівської РДА.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар