На Тячівщині проведуть «чистку» керівників навчальних закладів

січня 20 / 2015
На Тячівщині проведуть «чистку» керівників навчальних закладів
В управлінні освіти державної адміністрації створена та функціонує атестаційна комісія з розгляду заяв на заміщення вакантних посад педагогічних працівників в освітніх закладах району. Перед початком навчального 2014-2015 року відповідна комісія засідала протягом тижня щоденно з 10:00 години і до завершення робочого дня. На сьогоднішній день комісія засідає 1 раз на місяць та при потребі.

Крім того, управлінням освіти райдержадміністрації видано наказ № 313 від 07.10.2014 «Про атестацію педагогічних працівників та керівників навчальних закладів району у 2014-2015 роках».

З початку лютого 2015 року розпочнеться атестація керівників навчальних закладів району, що буде проходити в два етапи: 1 – складання тестування з питань функціонування освіти в навчальних закладах району, знання нормативно-правової бази, комп’ютерної техніки, інше; 2 – перегляд аналітичних документів стосовно керівника, їх затвердження та таємне голосування членів комісії щодо проходження атестації керівником.

На офіційному сайті державної адміністрації або сайті управління освіти регулярно перед засіданням атестаційної комісії буде висвітлюватись інформація щодо наявності вакантних посад в навчальних закладах району - повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Новини Закарпаття
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...