Закарпатське село гуляло й веселилося

січня 17 / 2015
Закарпатське село гуляло й веселилося

Як стало відомо нашому виданню від достовірних джерел, в с. Дубрівка Іршавського району на Старий Новий рік, коли увесь район (область), уся Україна знаходилась у траурі, коли всі громадяни згадували і поминали загиблих за нашу волю і незалежність співвітчизників, жертв терористів під Волновахою голова Дубрівської селищної ради, Малиновський Володимир Ярославович, не тільки дозволив, а я й особисто підтримав масові гуляння на території своєї сільської ради.
Шашлики, бограч, салати і всілякі смачні наїдки, напої та багато іншого супроводжували зустріч Нового 2015 року. Звісно ніхто не є противником святкування Новорічно-різдв’яних свят, але якщо всі у країні тримають жалобу за померлими у війні з окупантами, напевно не варто з такими «почестями» відзначати рік, який 100% буде важким і переломним для нашого народу.
Тож, голові Дубрівської сільської ради, хочеться побажати розсудливості у прийнятті рішень. Враховуючи його стаж роботи в органах, бажаємо записатись добровольцем у зону АТО і влаштовувати святковий феєрверк не в межах Дубрівської сільської ради, а на територіях окупованих російськими терористами.

Джерело
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...