Духівники-реформати відвідали Закарпаття

січня 14 / 2015
Духівники-реформати відвідали Закарпаття

Із візитом солідарності Закарпаття відвідали керівники та члени Європейського територіального Комітету (ЄТК) Всесвітнього союзу реформатських церков у складі голови ЄТК, голландського священика Жан-Герда Гетдеркса, директора комунікаційного управління ЄТК, члена реформатських церков Америки Філа Тейніса, голови Європейського комітету Всесвітньої спілки міссіонерів, душпастиря шотландської королеви Сусанни Браун, колишнього благочинного Чеської реформатської церкви Мирослава Пфана та викладача Корейського реформатського університету Кім Сен Ку.
До речі, останній зустрів на богослужінні своїх земляків – подружжя лікарів Чой Йонгджун та Кім Йонгсон, які зараз мають приватну практику в Берегові.
Делегацію супроводжував керівник міжнародного відділу Угорської Реформатської Церкви (УРЦ) Балаж Одор. Відбулися перемовини високих гостей з єпископом Закарпатської реформатської церкви (ЗРЦ) Шандором Зан-Фабіаном та куратором дияко нічної служби УРЦ Бейлою Надєм, які розповіли про нинішнє становище в Україні та діяльність реформатських громад краю.
Члени делегації відвідали ряд культових та інших закладів регіону, зокрема побували у Великоберезькому реформатському ліцеї, Берегівській райлікарні, Будинку престарілих дияконічної служби, дитячому Будинку милосердя “Добрий самаритянин у В.Доброні та інших.
Наприкінці тижня європейські духовні посланці взяли участь в недільному богослужінні в Берегівському реформатському храмі. Тут їх щиро вітали разом з громадою священослужителі О.Ференц Тороцкезі та о.Атілла Макшої. З вітальною промовою до присутніх звернувся голова ЄТК Жан-Герд Гетдеркс. Він наголосив, що все реформатське духовенство планети солідарне з народом України і співпереживає за теперішню ситуацію на Сході країни, молиться, щоб в цьому регіоні якнайшвидше настали мир та спокій.
Гості взяли участь у виконанні разом з аудиторією псалмів з Євангелії, з інтересом спостерігали за обрядом хрещення новонародженої дитини в сім’ї Ткаченко (дівчинку назвали Доріна), кроплення котрої здійснив О.Ференц, уважно прослухали недільну проповідь О.Атілли. На завершення візиту члени делегації сфотографувались на згадку з реформатським єпископом Закарпаття та священнослужителями Берегова.
Микола Горват
Категорія : Суспільство


загрузка...


Залишити Коментар