Хоча закарпатська зима поки що не радує краян снігом та морозами...

січня 14 / 2015
Хоча закарпатська зима поки що не радує краян снігом та морозами...

Однак декотрі водоймища вже встигли вкритися кригою і до них потяглися любителі зимової риболовлі. Не є перепоною для рибалок і те, що товщина льоду ще замала, а його міцність взагалі викликає занепокоєння. Адже, за умови коливання температур та відлиг, що останнім часом спостерігаються на території Закарпаття, час для безпечної зимової риболовлі ще не настав.
З метою донесення до свідомості краян правил безпеки життєдіяльності та безпечної зимової риболовлі рятувальники днями вирушили з рейдами по водним об’єктам області. Для інспектування обрали село Собати, що на Іршавщині.
На щастя, охочих випробовувати долю на тонкій кризі водоймищ було не багато. Однак, поодинокі рибалки все ж отримали відповідні настанови та роз’яснення від працівників Іршавського районного відділу У ДСНС України у Закарпатській області. Також, в ході рейду, рятувальники розповсюдили серед місцевих мешканців листівки щодо безпечної зимової риболовлі та пам’ятки з правилами пожежної безпеки.
У небезпечних місцях, де є тонка крига та промивини, іршавські ДСНСники встановили попереджувальні таблички, які забороняють риболовлю або перехід водойми по кризі.
Окремо фахівці рятувальної справи провели бесіду серед підростаючого покоління, адже дітлахи, часто-густо, вибираючи між безпекою та цікавістю покататись на тонкій кризі, швидше виберуть останнє. А можливими непередбачуваними, а подекуди й фатальними наслідки, особливо ніхто не переймається.
Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області звертається до мешканців краю із суворим застереженням: за умов формування тонкої криги вихід на лід категорично заборонений! Саме в цей час зменшується міцність льоду та збільшується ризик опинитися під водою.
Шановні закарпатці, не варто випробовувати долю та забувати про свою безпеку. Жодне хобі або улюблена звичка, не варті того, аби піддавати небезпеці власне життя.
У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар