"Укрзалізниця" відмінила потяг Одеса-Ужгород?

січня 10 / 2015
"Укрзалізниця" відмінила потяг Одеса-Ужгород?


Квитки на поїзд Одеса - Ужгород (через Львів) на дати з 1 лютого на сайті "Укрзалізниці" також більше не продаються. Інформації про скасування поїзда теж немає, як і про призначення додаткового поїзда до Львова.
Квитки на поїзд у напрямку Одеса - Чернівці і назад продаються на офіційному сайті "Укрзалізниці" тільки на дати до 1 лютого 2015 року. Про це пишуть одеські ЗМІ,
Квитків не продають і в залізничних касах на вокзалі. Причиною скасування керівництво залізниці називає нерентабельність складу.
Відзначимо, що поїзд №136 був єдиним в даному напрямку. Їм було зручно добиратися до багатьох карпатським гірськолижним курортам, які знаходяться поблизу Чернівців. Цей поїзд проходив через Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Хмельницький. У літню пору року жителі цього регіону користувалися ним, що б потрапити на курорти Чорного моря.
У Чернівцях кажуть, що оголошення про скасування складу з'явилося на вокзалі в їхньому місті ще перед Новим роком. На офіційному сайті "Укрзаліцзниці" інформація про скасування поїзда досі відсутня.
Депутати Чернівецької та Івано-Франківської областей вже звернулися з офіційним запитом з цього приводу до керівництва залізниці.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар