Представники УжНУ взяли участь у Всеукраїнській зимовій комп’ютерній школі

січня 09 / 2015
Представники УжНУ взяли участь у Всеукраїнській зимовій комп’ютерній школі


Наприкінці 2014 року фахівці з алгоритмічного програмування Ужгородського національного університету взяли участь у проведенні І Всеукраїнської зимової комп’ютерної школи «Олімп» на Полтавщині.
Для учнів із усієї України читали лекції та проводили практичні заняття в. о. завідувача кафедри інформаційних управляючих систем і технологій УжНУ Олександр Міца та студенти факультету інформаційних технологій Сергій Оришич і Роман Рубаненко. Серед слухачів школи були переможці IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та призери міжнародних олімпіад із цієї дисципліни.
Факультет інформаційних технологій планує проводити всеукраїнські комп’ютерні школи й на Закарпатті. На думку Олександра Міци, це було б добрим стимулом для учнів області поглиблювати знання з інформатики.
Загалом 2014 рік став проривним для факультету інформаційних технологій УжНУ. Адже команда студентів-програмістів нашого вишу вперше потрапила в ТОП-100 кращих команд світу, випередивши представників університетів Нью-Йорка, Осаки та Київського політеху.
Команда Ужгородського університету вперше виборола бронзові медалі на Міжнародній олімпіаді з програмування, у якій узяли участь 74 команди з країн Південно-Східної Європи. Уперше на Закарпатті був блискуче проведений ХІІІ Всеукраїнський турнір юних інформатиків.
У 2014-му факультет інформаційних технологій також отримав ліцензію на підготовку бакалаврів за новим напрямом – інформатика.
Наталія Загарійчук
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар