Берегово підготувало різдвяний сюрприз (ФОТО)

січня 09 / 2015
Берегово підготувало різдвяний сюрприз (ФОТО)

Вчора, 8 січня, у Берегово завітали учасники збору представників учнівського самоврядування Луганської і Закарпатської областей.

В оздоровчо-освітній програмі беруть участь 36 в основному старшокласників, з них 20 — з Луганська, 16 — з нашої області. Учні спільно з керівниками проживають в таборі села Гукливе Воловецького району і щодня для них проводять різноманітні програми з метою ознайомлення з багатонаціональною культурою та природними багатствами краю. Діти відпочивають у Закарпатті з 3 по 9 січня і щоразу їх приймають різні міста та райони нашої області.
У Берегові міське та районне управління освіти спільно прийняли наших гостей і організували різні заходи, це, зокрема, плавання в термальному басейні, похід у Музей Берегівщини та огляд міста.
Окрім цього, в актовому залі школи № 5 управління освіти з міським Будинком дитячо-юнацької творчості та творчими колективами міста підготували святковий концерт, під час якого глядачам представили український, словацький та угорський народні танці, сучасні та бальні танці, а також колядки та патріотичні пісні. Гостей вітали ведуча заходу Ніна Жигуц та Маріанна Пилипенко. Начальник управління освіти Берегівської міської ради висловила надію на те, що дітям сподобалося в нашому краю і запевнила, що місто завжди раде зустріти їх. Також наголосила, що берегівчани також стурбовані ситуацією на сході країни і сподіваються, що незабаром настане мир.
Берегово підготувало різдвяний сюрприз (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...