З Луганщини 20 школярів приїхали на різдвяні свята на Закарпаття (ВІДЕО)

січня 08 / 2015


Діти з Луганщини завітали на Закарпаття. 20 школярів приїхали на різдвяні свята відпочити, відновити сили та здобути нові враження.
Посприяли такій подорожі очільники краю – голова облради і адміністрації. У рамках зльоту представників учнівського самоврядування гості зараз мешкають в одному з туристичних комплексів Воловеччини, у них досить насичена програма із зустрічами, екскурсіями та розвагами.
Відпочивають не самі, а разом із закарпатськими школярами. Юних краян та гостей з Луганщини привітало керівництво краю – їх запросили до святкової ялинки в адмінбудівлю облдержадміністрації, передає М-студіо.

Після екскурсії по Ужгороду луганські учні разом із закарпатськими школярами завітали до Закарпатської облдержадміністрації. Василь Губаль привітав юнаків та дівчат на Закарпатті та висловив надію, що наш край залишить тільки позитивні враження. Голова обласної ради Володимир Чубірко наголосив: у світлі сьогоднішніх подій, зокрема, пропаганди російських ЗМІ, найголовніше, щоб східні українці побачили на власні очі, як живуть на Закарпатті, де окрім українців, проживає ще багато національностей, які добре ладять між собою. На Закарпаття приїхало 20 школярів. Це лише ті, які погодились відвідати наш край, і як зазначає куратор дітей, не пожалкували ні на хвилину. Всім тут дуже подобається, а спілкування із закарпатськими дітьми ламає всі стереотипи про Захід, які поширені на Сході України. На згадку від керівників краю школярі отримали подарунки та закарпатські сувеніри. Також не забули і про спільне фото. Самі ж учні на Закарпатті зустрічатимуть Різдво, а 9 січня поїдуть додому.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...