“Польський Еразмус» запрошує ужгородських студентів на навчання

січня 08 / 2015
“Польський Еразмус» запрошує ужгородських студентів на навчання


До 12 січня Міносвіти України прийматиме заяви на участь у другому етапі стипендіальної програми Уряду Республіки Польща “Польський Еразмус для України” на 2015/2016 навчальний рік. Про це повідомляє медіа-центр УжНУ.
За програмою “Польський Еразмус” передбачено стипендії для 400 студентів та 50 аспірантів України у вишах Польщі упродовж двох семестрів. До навчання долучатимуться студенти і пошукувачі наукових ступенів за такими спеціальностями: менеджмент/державне управління, європеїстика, економіка, адміністрація, технічні науки (за винятком медичних напрямків, академій мистецтв і сучасної філології)
Студенти і аспіранти, які будуть відібрані польською стороною, навчатимуться за рахунок державного бюджету Республіки Польща і отримуватимуть щомісячну стипендію впродовж 9 місяців. Розмір такої стипендії для студентів – 900 злотих (близько 4000 грн.), для аспірантів – 1350 злотих (6000-6500 грн.).
Після закінчення програми учасники зобов’язані повернутися в Україну для завершення початого циклу навчання у своєму навчальному закладі.
Повні умови подання заяв та перелік вишів, в який можна вчитися, розміщені на сайті Міністерства освіти і науки.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...