Як реально протидіяти торгівлі людьми? (ФОТО)

січня 07 / 2015
Як реально протидіяти торгівлі людьми? (ФОТО)

Нещодавно в м. Ужгороді відбувся семінар для тренерів, представників суб’єктів взаємодії з виявлення та надання послуг протидії торгівлі людьми. Захід був організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Міністерством соціальної політики України в рамках проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» та за підтримки Закарпатської громадської жіночої організації “Веста”.

Участь у даному семінарі взяли представники Свалявського районного управління юстиції, Закарпатської облдержадміністрації, державних органів, задіяних у протидії торгівлі людьми, органів місцевого самоврядування, громадських організацій.
За результатами тренінгу більше двадцяти учасників отримали підготовку, потрібну для навчання регіональних соціальних працівників новим навичкам та знанням із допомоги жертвам торгівлі людьми. Учасники заходу протягом листопада-грудня 2014 року активно проводили тренінги з працівниками органів місцевого самоврядування, державних адміністрацій, навчальних та медичних закладів області з вищезазначеної тематики. Тож на даному семінарі всі учасники обмінялися враженнями та набутим досвідом проведення тренінгів.
На завершення заходу всі учасники отримали Сертифікати про проходження навчання для тренерів, в рамках проекту МОМ «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області».
Як реально протидіяти торгівлі людьми? (ФОТО)
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...