В Ужгороді освятили пам’ятник імператриці Австро-Угорщини

січня 05 / 2015
В Ужгороді освятили пам’ятник імператриці Австро-Угорщини

Сьогодні навпроти Кафедрального собору в Ужгороді відкрили сквер австрійській імператриці Марії Терезії та освятили її пам’ятник.

На знаковій для міста події були присутні багато відомих ужгородців та гостей міста: Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі, єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік та інші.
Серед головних цілей організатори називають забезпечення панорамного вигляду на Кафедральний собор та увіковічення Марії Терезії та інших історичних постатей, які внесли найбільший вклад у розвиток Замкового Кварталу в Ужгороді.
«Пам’ятник Марії Терезії – вдячність за її внесок у розвиток міста. Ідея зріла уже давно, але потрібно було вирішити лише правові моменти», – сказав єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік.
У «Пантеоні Замкового Кварталу» розташовані також і рельєфні портрети відомих діячів, котрі зробили неабиякий вклад у розвиток Ужгорода, серед яких Святий Іштван, Карл Роберт, Філіп Другет, Міклош Берчені та Андрій Бачинський.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар