Ужгород матиме нову історичну окрасу!

січня 03 / 2015
Ужгород матиме нову історичну окрасу!

Нова окраса Ужгорода – сквер навпроти Кафедрального собору та пам’ятник Марії Терезії – виконуватиме для міста ще одну важливу функцію, зберігаючи спокій Замкової гори. Тут встановлено потужну систему відеонагляду, спостерігати за даними якої зможуть правоохоронці.

Фундатор скверу дипломат і громадський діяч Ален Панов пояснив: «Рівень побутової культури в суспільстві – не надто високий. Доволі частими явищами є прояви вандалізму, порушень правил благоустрою тощо. Виходячи з цього, ми мусили комплексно вирішити питання забезпечення безпеки нового скверу. Системи цілодобового відеонагляду, охорона – окремі складові стратегії захисту. З іншого боку виникла можливість виконати ще одну соціальну місію – за допомогою встановленого обладнання міліція матиме змогу в онлайн режимі контролювати ситуацію на одній з центральних площ міста, запобігаючи злочинності та проявам асоціальної поведінки».
Конструктивна допомога закарпатської міліції на чолі з Сергієм Шараничем у охороні скверу – гарний приклад для наслідування, - вважає ініціатор спорудження скверу А. Панов.

Освячення пам’ятника Марії Терезії відбудеться у понеділок, 5 січня, о 12.00.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...