Суспільство
75 Переглядів
0 Рейтинг
Сльози на очах та люди на колінах: у Мукачеві відбувся масштабний автопробіг на підтримку полонених та зниклих безвісти Героїв
серпня
30
/ 2026
Вулицями Мукачева пройшов емоційний автопробіг, присвячений Міжнародному дню жертв насильницьких зникнень. До масштабної акції долучилися родини полонених і безвісти зниклих Захисників, волонтери Закарпаття, військовослужбовці 26-го полку Національної гвардії України та представники Омбудсмана, зокрема Андрій Крючков.
Маршрут колони під супроводом Управління патрульної поліції в Закарпатській області пролягав через усе місто, викликавши потужну хвилю солідарності серед містян.
Як Мукачево зустрічало автопробіг:
Вшанування та повага: Перехожі виходили з магазинів, водії зупиняли автомобілі, а багато хто схиляв голови та ставав на коліна перед фотографіями й прапорами з портретами воїнів.
Підтримка родин: Своїм учинком містяни показали, що біль родин, які щодня чекають на звістку про своїх близьких, — це біль усього суспільства.
Боротьба за кожного Героя триває
Як зазначає Андрій Крючков, пошук зниклих безвісти та визволення українців з полону — це щоденна кропітка праця.
Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця задіяний у постійному пошуку нових інструментів для повернення громадян. До цієї системи залучені Координаційний штаб, правоохоронці, військові структури та міжнародні організації. Вони виконують величезний обсяг роботи — від верифікації даних та міжнародних перемовин до передачі листів і посилок.
Суспільство ж має залишатися надійною опорою для родин воїнів та не давати світу забути про тих, хто досі перебуває в ворожих катамбурах.
Категорія : Суспільство
Схожі Новини
-
серпня 30 / 2021
-
квітня 30 / 2020
-
липня 16 / 2020
-
грудня 24 / 2025
