Новини Закарпаття

Спека на Закарпатті стає небезпечною не лише для людей: патрульні нагадали, як допомогти тваринам




10 серпня 2026 року
Автор: Ірина Тополя

Під час літньої спеки допомоги потребують не лише люди. Високі температури особливо важко переносять безпритульні тварини, які часто не мають постійного доступу до чистої води та місця, де можна сховатися від сонця.

Патрульні поліцейські Закарпаття закликали мешканців області не залишатися байдужими та подбати про тварин, які не можуть самостійно попросити про допомогу.

Миска води може врятувати тварину

У спекотні дні одним із найпростіших способів допомогти є звичайна миска з чистою питною водою.

Її можна залишити біля будинку, магазину, у дворі чи іншому безпечному місці, де тварини зможуть безперешкодно дістатися до води.

Важливо періодично перевіряти, чи не закінчилася вода, та за потреби доливати свіжу.


Допоможітьц знайти прохолодне місце

Не менш важливо, щоб у тварин була можливість сховатися від палючого сонця.

Якщо є така можливість, мешканців Закарпаття просять облаштувати затінене та безпечне місце, де тварини зможуть перечекати найбільш спекотні години.


Патрульні наголошують: для людини це може бути лише кілька хвилин часу та невелика кількість води, але для тварини така допомога може мати надзвичайно важливе значення.

Особливо уважними варто бути в періоди, коли температура повітря стрімко зростає.

Піклування про тих, хто не може подбати про себе сам, починається з простих речей. Миска чистої води та затінене місце можуть стати порятунком для тварини у спекотний день.

Перейти на сайт