Гірські Дороги Закарпаття: Дорожники борються з ожеледицею та снігом (ФОТОФАКТ)

листопада 22 / 2025


У гірських районах Закарпаття зафіксовано різке погіршення погодних умов: зниження температури призвело до випадання снігу, утворення ожеледиці та налипання мокрого снігу на дорожньому покритті.

У відповідь на зміну погоди, підрядні організації ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» оперативно вивели на маршрути спецтехніку.

Де працюють дорожники
На маршрути виїхали плужні автомобілі (для зчищення снігу) та машини-розкидачі, які обробляють полотно піщано-сольовою сумішшю. Основна увага приділяється крутим підйомам та спускам, де обмерзання відбувається найшвидше.

Роботи проводяться на наступних ключових напрямках:

Напрямок Вільшинки: Дорожнє покриття обробляється піщано-сольовою сумішшю через активне утворення ожеледиці.

Дорога до Лумшор: Техніка працює над посипанням ділянки, де фіксується слизьке покриття та налипання мокрого снігу.

Відрізок Кострино — Люта: Проводиться прогортання снігу та посипання для забезпечення безпечного проїзду на гірських поворотах і спусках.

Напрямок Волосянка — Тихий: Працює плужна техніка, яка зчищає сніг і відкриває покриття, після чого ділянка негайно обробляється протиожеледними матеріалами.

Роботи тривають упродовж дня та вечора. У місцях, де рельєф і температура створюють високі ризики повторного намерзання, техніка залишається на чергуванні.

Звернення до водіїв
Служба автомобільних доріг закликає водіїв до крайньої уважності:

"Просимо водіїв знижувати швидкість на оброблених ділянках, дотримуватися дистанції та уникати різких маневрів. Навіть після посипання покриття можливе локальне намерзання".
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар