Суспільство
2 214 Переглядів
1 Рейтинг
Відновлення через боротьбу: Поліція Закарпаття відкрила надважливий хаб для ветеранів!
жовтня
11
/ 2025
Не просто спортзал: У Минаї запустили другу локацію для адаптивної боротьби
Закарпаття продовжує демонструвати інноваційний підхід до підтримки своїх захисників. У рамках масштабної ветеранської ініціативи щойно відкрито вже другу спеціалізовану локацію, де ветерани та ветеранки війни можуть безкоштовно займатися адаптивними видами боротьби.
Цей напрямок є ключовим для фізичної реабілітації та повернення до активного життя. Відтепер ветеранам доступна нова, сучасна спортивна зала за адресою: село Минай, вулиця Шевченка, 38.
Тренер-Поліцейський: Хто стоїть за проривним проєктом?
Серцем та рушійною силою цього проєкту є Владислав Горнодь — помічник начальника ГУНП в Закарпатській області з питань ветеранської політики, який також є засновником і тренером цієї програми.
Горнодь стрімко розвиває спортивно-реабілітаційний напрямок, наголошуючи, що це не лише тренування, а й терапія.
Основна мета ініціативи: "Допомогти бійцям відновитися після поранень, повернути найважливіше — впевненість у власних силах та знайти нові можливості для особистого розвитку," — підкреслює Владислав Горнодь.
Реабілітація, що змінює життя: Як працює адаптивна боротьба?
Заняття адаптивною боротьбою пропонують значно більше, ніж просто фізичні вправи. Це комплексний інструмент для:
Фізичного зміцнення: Опанування спеціальних технік, що враховують особливості поранень.
Психологічної стабілізації: Боротьба допомагає боротися зі стресом та відновити внутрішній баланс.
Формування бойового духу: Тренування об'єднують ветеранів, створюючи нове братерство та мотивуючи до активного життя.
Ця ініціатива набула потужної підтримки з боку керівництва Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, яке підкреслює, що реабілітація захисників є пріоритетом.
Категорія : Суспільство
Схожі Новини
-
вересня 24 / 2024
-
червня 14 / 2025
-
жовтня 30 / 2020
-
червня 14 / 2025
