Суспільство
323 Переглядів
0 Рейтинг
В Іршаві відбулася зустріч для підтримки родин військовополонених та зниклих безвісти
серпня
19
/ 2025
Представники Офісу Омбудсмана та місцевої влади обговорили нагальні питання з родинами захисників
В Іршаві 19 серпня 2025 року пройшла важлива зустріч, присвячена підтримці родин військовополонених, зниклих безвісти та цивільних заручників. Захід був ініційований керівником Регіональної робочої групи – Представником Омбудсмана України в Закарпатській області Андрієм Крючковим.
Зустріч організували в рамках завдань Регіональної робочої групи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Її головна мета – посилити підтримку сімей українських захисників.
Хто був присутній?
До діалогу з родинами долучилися:
Спеціалісти Представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Представники Хустської районної державної адміністрації
Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки
Головне управління Національної поліції в Закарпатській області
Система безоплатної правової допомоги
Фахівці з ветеранського простору «ВДОМА»
Спеціалісти із супроводу ветеранів та їхніх родин з громад
Ключові питання, що обговорювалися:
Під час зустрічі родини піднімали низку важливих і болючих питань, які вимагають негайного вирішення:
Формування списків на повернення полонених.
Соціальні пільги для членів сімей зниклих безвісти.
Порядок подання інформації про зниклих.
Отримання витягів з Міністерства внутрішніх справ.
Проблеми з особистими кабінетами родин – у 90% випадків вони або не були створені, або не містили необхідної інформації про захисників.
На зустрічі також обговорили механізми взаємодії з державними установами та органами місцевого самоврядування, щоб ефективно розв’язувати ці проблеми. Захист прав родин військовополонених та зниклих безвісти залишається одним із пріоритетних напрямів роботи Офісу Омбудсмана України.
Категорія : Суспільство
Схожі Новини
-
травня 12 / 2025
-
червня 07 / 2025
-
травня 02 / 2025
-
травня 14 / 2025
