Новини Закарпаття

Ужгородський науковий ліцей: майбутні чемпіони та науковці ростуть вже сьогодні!


Ужгородський науковий ліцей Закарпатської обласної ради активно готується до нового навчального року, перетворюючись на сучасний освітній і спортивний хаб. Днями заклад відвідав заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита, який у рамках свого робочого візиту на Закарпаття оцінив масштаби проведених робіт.

На території ліцею зараз кипить робота: на фінальній стадії будівництво гуртожитку, що забезпечить комфортне проживання учнів, а також капітальний ремонт та благоустрій всієї території. Усі роботи планують завершити до 1 вересня.

Сучасна інфраструктура для майбутніх зірок
Одним із найважливіших елементів оновлення є спортивна інфраструктура. Завдяки проєкту, на території ліцею з'явилися:

Універсальний спортивний майданчик для різноманітних ігор.

Майданчик для пляжних видів спорту.

Трибуни для вболівальників, що дозволить проводити змагання та підтримувати юних спортсменів.

Також для зручності працівників, батьків та учнів облаштовано паркувальні зони для автомобілів та велопарковки.

Синергія, що дає результат
На утримання ліцею у 2025 році виділено 40,3 млн грн: 16,3 млн грн з державного бюджету та 22,9 млн грн з обласного. Реалізація цих масштабних ініціатив стала можливою завдяки синергії влади, бізнесу, меценатів та Української асоціації футболу.

Такі проєкти — це не просто ремонт, а інвестиція в майбутнє. Вони створюють ідеальні умови для виховання не лише освічених, але й фізично розвинених, цілеспрямованих та свідомих молодих людей, які здатні досягати своїх цілей.
Перейти на сайт