Новини Закарпаття

Ремонт траси М-06 у розпалі: від Мукачево до Соломонова працює важка техніка



🚧 Масштабні ремонтні роботи стартували на стратегічно важливій трасі М-06 Київ – Чоп. У серпні дорожники активно ліквідовують деформації дорожнього покриття по всій протяжності магістралі.
На особливому контролі – ділянка між Мукачево та Ракошино. Тут ремонт проводиться великими картами з підсиленням основи дорожнього одягу. Вирівнювальний шар вкладається з використанням крупнозернистого бетону – це забезпечить довговічність і стійкість до навантажень.

🕳 На під’їзді до Сваляви (км 749) виконуються роботи з ямкового ремонту, а між 825 і 828 км – неподалік Соломонова – дорожники працюють струменевим методом.

👷‍♂️ Всі роботи виконує підрядна організація «Техно Буд Центр». Рух транспорту не перекривається, хоча водіям радять бути уважними та знижувати швидкість у зоні ремонту.

🛑 Траса М-06 щороку влітку витримує колосальне навантаження: інтенсивний рух, спека та зношене покриття призводять до швидкої деформації асфальту, особливо під вагою вантажівок.

❗ Капітальний ремонт дороги планували ще у 2022 році, однак плани змінила війна. Наразі дорожники зосереджуються на найпроблемніших ділянках, де аварійність є найвищою.

🔔 Слідкуйте за оновленнями та дотримуйтеся правил безпеки на дорозі!







Перейти на сайт