Новини Закарпаття

В Ужгороді стартує безкоштовна вакцинація тварин від сказу — не проґавте шанс подбати про улюбленців!




Із 3 до 15 липня в Ужгороді пройде безкоштовна кампанія з вакцинації домашніх собак і котів проти сказу, яку організовують фахівці Закарпатської обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

💉 Щеплення проводитимуть з 9:00 до 12:00 у різних мікрорайонах міста. Усі заходи відбуватимуться в межах Плану протиепізоотичних заходів із профілактики паразитарних хвороб тварин в Україні на 2025 рік.

📍 Де і коли щеплюватимуть тварин у вашому районі?

3 липня (четвер) – перехрестя вул. Лісної та Виноградної
4 липня (пʼятниця) – перехрестя вул. Золотистої та Магнолій
7 липня (понеділок) – вул. Північна, біля буд. №25
8 липня (вівторок) – перехрестя вул. Комендаря та вул. Скорика
9 липня (середа) – пров. Вересневий
10 липня (четвер) – вул. Загорська, Вишнева, Щедра (біля церкви)
11 липня (пʼятниця) – перехрестя вул. Кушицького та Загорської
14 липня (понеділок) – вул. Корольова, біля готелю «Дует»
15 липня (вівторок) – головний вхід у Боздоський парк
🐶🐱 Сказ — смертельно небезпечне захворювання, яке передається не лише серед тварин, а й людям. Регулярна вакцинація — єдиний ефективний спосіб захистити своїх улюбленців та всю родину.

👉 Не втрачайте нагоди! Прийдіть з вашим пухнастим другом на одну з локацій та зробіть щеплення абсолютно безкоштовно.

🔔 Важливо: тварина має бути здорова, у поводку або переносці, а собаки — в наморднику.

📢 Давайте разом зробимо Ужгород безпечнішим для всіх мешканців — і чотирилапих, і двоногих!
Перейти на сайт