Суспільство
814 Переглядів
0 Рейтинг
Закарпаття втратило Героя: у Виноградові прощатимуться із захисником Василем Красним
травня
28
/ 2025
З глибоким сумом повідомляємо трагічну звістку для всієї Виноградівської громади та Закарпаття. Перестало битися серце Василя Васильовича Красного, 17.04.1992 року народження, відданого Захисника України та виноградівця, який мужньо боронив нашу Батьківщину.
Василь Красной, виноградівець за походженням, став на захист України у перші дні повномасштабного вторгнення, долучившись до лав 101-ї окремої бригади територіальної оборони. У лютому 2023 року він отримав важке поранення, і попри тривале та виснажливе лікування, серце Героя не витримало.
Церемонія прощання з Василем Красним відбудеться завтра, 28 травня, о 13:00 у ритуальному центрі «Каплиця» за адресою: вул. Партизанська, 33, Виноградів.
О 12:00 год. траурний кортеж вирушить від Виноградівської районної лікарні (вул. Лікарняна). Маршрут прощання:
вул. Лікарняна
вул. Тюльпанів
вул. Станційна
пл. Миру
вул. Шевченка
вул. Миру
вул. Партизанська
Звертаємося до всіх жителів Виноградівської громади та міста: вийдіть на вулиці та гідно вшануйте пам’ять полеглого Героя. Проведімо Василя Красного в останню путь з усіма почестями.
Вічна пам’ять і шана нашому Захиснику! Щирі співчуття рідним і близьким.
Інформація надана Рухом підтримки Закарпатських військових - Виноградів.
Категорія : Суспільство
Схожі Новини
-
квітня 30 / 2021
-
вересня 22 / 2024
-
серпня 25 / 2024
-
травня 20 / 2025
