В ГУНП Закарпаття пройшла робоча зустріч з представниками АРМА: обговорили подальшу співпрацю щодо розшуку та вилучення активів зловмисників

червня 21 / 2024
В ГУНП Закарпаття пройшла робоча зустріч з представниками АРМА: обговорили подальшу співпрацю щодо розшуку та вилучення активів зловмисників🔎

В місті Ужгород пройшла робоча зустріч співробітників обласного апарату поліції з представниками Агенства з розшуку та менеджменту активами.

До наради долучилися начальник Управління виявлення та розшуку активів Віталій Чубаєвський, заступники начальника Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Іван Йовенко та Віталій Кеда, а також співробітники слідчих та оперативних підрозділів поліції.

Віталій Чубаєвський розповів присутнім про роль Нацагентства у фінансових розслідуваннях та поверненні активів, зокрема під час дії воєнного стану в Україні. Також ознайомив з досвідом та результатами взаємодії з міжнародними партнерами та іншими правоохоронними органами у напрямку виявлення та розшуку активів фігурантів кримінальних проваджень.

Зокрема, йшлося про співпрацю між Головним управлінням поліції Закарпаття та АРМА про механізм такої комунікації, обмін інформацією та процесуальні моменти. Вся ця робота зосереджена на те, щоб грошові активи та майно зловмисників, що вчиняють тяжкі та особливо тяжкі злочини, були використані на користь держави. Завдяки добре налагодженій роботі з міжнародними партнерами йдеться і про ті, які фігуранти намагаються приховати за кордоном.

Сьогодні АРМА є однією з основних інституцій в Україні в антикорупційній боротьбі. Поліція Закарпаття розпочала співпрацю з підрозділом в 2021 році.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар