Спецпогашення поштової марки «Україно, вперед!» відбулося сьогодні в Ужгороді

червня 13 / 2024


«Україно, вперед!» – нова марка від Укрпошти, випуском якого національний поштовий оператор вирішив підтримати національну збірку з футболу, яка 17 червня зіграє свій перший матч у Німеччині в турнірі Євро-2024.
Попри повномасштабну війну Україна продовжує демонструвати високі спортивні результати. Національна збірна завоювала путівку до Євро-2024 серед найсильніших команд Європи, збірні U17 та U19– на юнацьких Єврочемпіонатах, а на цих Олімпійських іграх у Франції відбудеться дебют олімпійської збірної з футболу.
Поштова марка «Україно, вперед!» з круглою перфорацією, що містить зображення футбольного м’яча з логотипом Української асоціації футболу, надрукована на самоклеючому папері у форматі буклету. Футбольний м'яч символізує не тільки віру у перемогу України на футбольному полі, але й перемогу на іншому полі – полі бою.
В церемонії гасіння марки на стадіоні «Авангард» взяли участь міський голова Богдан Андріїв, начальник відділу поштових послуг Закарпатської області Василь Плакош, начальник управління у справах культури, молоді та спорту міськради Алла Чернобук, віце-президент Асоціації філателістів України Микола Дудник, голова Закарпатської обласної ради. товариства філателістів Геннадій Будкевич.
Випуск марки діє для підтримки Української асоціації футболу. Укрпошта повідомила, що кількість тиражу коштує 560 тис. поштових марок. Вартість одного поштового аркуша — 120 грн. Автором-художником виступив Антон Хрупін.
Відсьогодні випуск марок «Україно, вперед!» можна придбати у відділеннях Укрпошти, філателістичних крамницях, а також онлайн у Поштовому маркеті.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар