Ужгородських школярів – переможців екоакції – нагородили сьогодні в міськраді

червня 07 / 2024Протягом травня школярі 27 ужгородських закладів освіти вчилися правильному поводженню із відходами.
☝️Масштабну акцію із сортування відходів організувало АВЕ Ужгород : у школах встановили контейнери і все зміття, яке щодня збирали в закладах, роздільно сортували. За підсумками вторсіровину зважили і 5 школярів-переможців отримали цінні призи від товариства. Акцію провели за підтримкуУжгородської міської ради.

Міський голова Богдан Андріїв, його заступники Євген Плавайко, Іван Завидняк, Вадим Борець, керівниця АВЕ Ужгорода Наталія Якубик, депутат Ужгородської міської ради Віктор Качур долучилися до привітання школярів. Наголосили на важливості сортування суміші, тому що кожен раз, коли кладемо пластик, папір, скло чи метал в окремі ємності, зменшуємо забруднення та економимо природні ресурси. Тож давати друге життя відходам – дуже відповідально.

Отож протягом місяця учні міських шкіл зібрали понад 120 метрів кубічних вторинної сировини, які працівники АВЕ відправили на переробні заводи.
Перше місце посів Ужгородського ліцею імені Августина Волошина, учні якого зібрали 12 метрів кубічних паперу та пластику, їм вручили вуличний баскетбольний щит із кільцями та сіткою, баскетбольний мʼяч і набір із 10 скакалок.

На другому місці – Ужгородський ліцей «Лідер», де зібрали 9,5 метрів кубічних відсортованих відходів. Школярі отримали тенісний стіл із ракетками та мʼячиками, набір із 10 скакалок.

Третє місце – в Ужгородській початковій школі «Веселка»: наймолодші школярі показали, що і їм під силу великі справи у захисті довкілля та зібрали майже 9 метрів кубічних пластику та картону. Їм подарували футбольні ворота 2 із футбольним мʼячем і також набір із 10 скакалок.

Четверте місце посів Ужгородського ліцею №8, який зібрав 8,4 метрів кубічних відходів. Закладку подарували шведську стінку та набір із 10 скакалок.
Почесне пʼяте місце в Ужгородській початковій школі «Пролісок» – тут школярі зібрали 8 метрів кубічних вторинної сировини та отримали набір мʼячів: футбольний, баскетбольний, волейбольний, а також 10 скакалок.

💬Як зазначила Наталія Якубик, ці школи зробили вагомий внесок у захист довкілля. Також висловила сподівання, що й інші школи з початком навчального року активніше сортують відходи. Контейнери залишаються у закладах, працівники АВЕ й далі забирають відсортовані відходи на переробку.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар