В Ужгороді обрали переможців обласних відзнак "Ордену Святого Пантелеймона"

травня 21 / 2024


В Ужгороді обрали переможців обласних відзнак "Ордену Святого Пантелеймона"

☝️ 21 травня в Ужгороді визначили переможців регіонального рівня, номінантів конкурсного відбору кандидатів на нагородження Відзнакою за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона". Мета заходу - об’єднати та вшанувати цивільних і військових медиків. У нагороді закладено принцип єдності ЗСУ та цивільних громадян, представників усього духовенства, які працюють на перемогу, визначається моральний авторитет, на який має орієнтуватися наше суспільство.
👉 Відбір проводився у двох номінаціях: військовий та цивільний медик. Дипломи "За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров'я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором" отримали військовий медик Ерік Глеба та головний лікар Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака Юрій Яцина.
💙💛 В урочистостях взяли участь заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук та депутатка обласної ради Ольга Олексик, які привітали номінантів конкурсу та побажали їм успіху в загальноукраїнському відборі. «Людське життя – найважливіше, - заявив Василь Дем’янчук. – На медиків нині покладена надзвичайно важлива місія. Вони, часто ціною власного життя та у вкрай складних умовах, рятують життя як військових, так і цивільних. З їхньою допомогою українці відстоюють право жити у вільній та демократичній державі та наближають перемогу над ворогом».
🤝 Заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук також передав головному лікарю Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака Юрію Яцині спеціальну відзнаку батальйону «Карпатська Січ» імені Олега Куцина та вручив грамоти Закарпатської обласної ради медикам обласної клінічної лікарні: Марії Шпонтак, Івану Дорогій, Артуру Кураху та Івану Чопей.
🏆 27 липня 2024 року в Києві відбудеться нагородження найкращих цивільних та військових медиків України "Медичним Оскаром" - відзнаками за професіоналізм та милосердя "Орденом Святого Пантелеймона" та "Медаллю Святого Пантелеймона".
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар