Закарпатські нацгвардійці вдосконалюють свої навички на сучасному забезпеченні

травня 20 / 2024


Закарпатські нацгвардійці вдосконалюють свої навички на сучасному забезпеченні – завдяки фінансовій допомозі міської влади Ужгорода, а це 7 мільйонів гривень, у підрозділах з випуску нових безпілотних авіаційних комплексів, засобів радіотехнічної розвідки та радіотехнічної боротьби. Оператори БпЛА відточують своє вміння керувати справжніми типами дронів. У сучасному навчальному класі фахівці відпрацьовують розвідку, так ураження противника за допомогою БпЛА.

Гвардійці тренуються керувати дронами різних типів. Отримані на тренажерах вміння випробовують на практиці під час реальних польотів. Спочатку в полі, згодом – у лісі. Формула успіху проста: більше тренувань – кращі навички.

Уся навчальна зброя повністю ідентична справжній, представлені країни як зразки вітчизняних гранатометів, так і зброя від іноземних-партнерів. Такий тренажерний навчальний комплекс дуже задоволений – завдяки технології мультимедійного тиру можна без зайвих витрат навчити військовослужбовців користуватися різною зброєю.

Розвиток комп'ютерних технологій і швидке впровадження їх для тренажерів значно підвищує якість підготовки військовослужбовців. Завдяки подібному забезпеченню нацгвардійці вчаться і вдосконалюють свої навички не лише у стрільбі з автоматів, а й більш складної зброї. Все це дозволяє якісніше готуватися до виконання бойових завдань від відсічі російської агресії.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар