Студенти УжНУ завершили стажування в Ужгородській міській раді

квітня 22 / 2024

Протягом двох тижнів вони отримували практичний досвід роботи, зокрема, у ЦНАПі, департаменті правового та організаційного забезпечення, відділі з питань запобігання та запобігання корупції, управлінні програмного та комп’ютерного забезпечення, Службі у справах дітей, управлінні державного архітектурно-будівельного контролю.

Днями підбили підсумки стадії. Як зазначила керівниця служби персоналу та спецроботи міської ради Олена Макара, завершили стажування 33 студенти, всі вони добре рекомендували себе.

Із завершенням стажу привітала студентів і директорка Центру інновацій та розвитку УжНУ Альона Алмашій зазначила, що знайомство із роботою Ужгородської міської ради допоможе зрозуміти загальні принципи діяльності органів місцевого самоврядування, що стане для молоді корисним досвідом.

Під час зустрічі студенти поділилися враженнями, виступили також керівники структурних підрозділів, у яких проходили стадії молоді люди. Також початкова частина відділу по роботі із депутатами Олеся Шевчук ознайомила студентів із роботою системи «Віче», розповіла про порядок проведення сесії, процедуру голосування тощо.


Категорія : Суспільство


Залишити Коментар