На Закарпатті звернули увагу на працевлаштуванні вимушених переселенців

квітня 16 / 2024
☝️На сьогоднішній нараді Координаційного центру підтримки цивільного населення при ОВА основну увагу сфокусували на працевлаштуванні вимушених переселенців.

Як зауважив заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Пацкан, це важливий інструмент для успішної інтеграції евакуйованих українців у життя наших громад.

«Говоримо не лише про більш швидку й ефективну адаптацію людей на новому місці, а й про підтримку економіки регіону та країни загалом. Важливо, щоб до цього були залучені всі, хто може працювати», – додав Олександр Пацкан.

📍За його словами, на Закарпатті ВПО мають широкі можливості для пошуку роботи, опанування нових професій і підвищення кваліфікації, отримання грантів на започаткування власної справи та інше.

В області діє низка регіональних і державних програм та проєктів, які стимулюють людей працевлаштовуватися чи відкривати свій бізнес. Натомість підприємці отримують компенсацію за працевлаштування вимушених переселенців.

✔️ Під час наради також обговорили актуальні тенденції розвитку регіонального ринку праці, дієві механізми інформування людей про вакансії, можливості отримання ваучера на навчання чи перенавчання тощо.

Окремо розглянули ключові аспекти координації та взаємодії з обласним центром зайнятості, Радою з питань внутрішньо переміщених осіб при Закарпатській ОВА, громадськими організаціями й іншими.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар