Фахівці Закарпатського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф переймали досвід своїх чеських колег

квітня 14 / 2024
Фахівці Закарпатського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф переймали досвід своїх чеських колег

🇺🇦🇨🇿 Закарпатські медики упродовж 6 днів ознайомлювалися з роботою колег у Чехії. Цей візит відбувся за рахунок досягнутих у лютому цього року домовленостей між головою Закарпатської обласної ради Романом Сарай та гетьманами Пардубіцького краю та краю Височина.
👌Працівники Центру відвідали медично-рятувальні служби чеських країв, ознайомилися з роботою диспетчерів навчальних центрів, побували в лікарні швидкої допомоги, взяли участь у тренуванні на симуляторі надання медичної допомоги у повітрі в гелікоптері.
☝️ Також закарпатські медики провели спільне навчання з чеськими колегами щодо надання медичної допомоги із залученням спеціалістів різних напрямків (пожежники - рятувальники, поліцейські і т.д.).
🇺🇦🤝🇨🇿 Закарпатська обласна рада висловлює вдячність гетьману краю Височіна Вітеславу Шреку та гетьману Пардубицького краю Мартіну Нетолицькому за організацію та проведення цього насиченого та корисного візиту фахівців Закарпатського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Набутий досвід є унікальним. Тепер наші медики намагатимуться впроваджувати його на Закарпатті.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар