Обстеження на новому комп'ютерному томографі проводить відтепер в Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні

січня 17 / 2024


Томограф General Electric «Optima CT520», який придбали в межах одного зі спільних проектів МОЗ України та Світового банку для сприяння Закарпатській ОВА, запрацював цей тижня – його використання для обстеження стаціонарних хворих цього закладу, а також послуга буде безкоштовною для використання, яка має електронне скерування. лікаря.

Як повідомив керівник закладу Олег Голуб, лікарня дотепер не мала томографа. Раніше заклад надавав безоплатно таку послугу пацієнтам на умовах підряду з приватним діагностичним центром, минулого року лікарня заплатила за дослідження 454 користувачів 757 500 гривень. Зараз обстеження проводиться на власному сучасному забезпеченні. До слова, наявність комп'ютерного томографа є обов'язковою вимогою НСЗУ для заключення закладу за Програмою медичних гарантій. Варто зазначити, щороку заклад надає медичні послуги близько 7 тисячам мешканців в умовах стаціонару, близько 170 тисяч користувачів обслуговуються амбулаторно.

Компʼютерний томограф може зробити до 14 обстежень на день, забезпечити швидку діагностику та швидку та якісну медичну допомогу хворим у невідкладних станах, використовуватися для простої та контрастної комп’ютерної томографії. Це, своєю чергою, значно скоротить час обстеження ургентних хірургічних, травматологічних та неврологічних хворих.

Оглянули нове обладнання, поспільковані із медиками сьогодні начальник Закарпатської ОВА Віктор Микита, міський голова Богдан Андріїв, заступник начальника Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк, заступник міського голови Іван Завидняк, секретар міської ради Ігор Чорній, начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ярослав Глагола.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар