Закарпаттяц приєднується до загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

січня 08 / 2024


💪 Закарпаттяц приєднується до загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

➡️ Про початок масштабних учнівських змагань в області на брифінгу повідомив Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА.

За його словами, ініціатива покликана популяризувати спорт і здоровий спосіб життя серед дітей та молоді.

💬 «Під час війни, коли наші Збройні сили ведуть героїчну боротьбу, важливо створювати всі умови для того, щоб наші діти мали можливість розвиватися і займатися фізичною активністю», – зазначив очільник краю.

📍Віктор Микита підкреслив, що змагання проводитимуть у таких видах спорту, як баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черлідинг. Спершу це будуть шкільні змагання, потім – на рівні громади, району та області. На фінальному, власне всеукраїнському, етапі серед найкращих визначать переможців.

💬 «Сподіваюся, Закарпаття потрапить на такий високий рівень і в нас будуть серйозні досягнення», – прокоментував голова обласної військової адміністрації.

⚡️ Потужної мотивації і високих результатів учасникам майбутніх змагань на брифінгу також побажали амбасадори проєкту – відомі спортсмени краю:
▪️Павло Гумен, неодноразовий призер та чемпіон України, майстер спорту України, учасник чемпіонатів Європи та світу, призер етапів Кубка світу в командній першості з фехтування;
▪️Василь Маєвський, учень Клячанівського ЗЗСО, рекордсмен України та світу в гирьовому спорті, найсильніша дитина у світі.

Нагадаємо, що зареєструвати свою учнівську команду в президентському проєкті Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги можна до 1 лютого 2024 року на сайті ➡️ https://scl.gov.ua/.

Уболіваємо за своїх – разом переможемо💙💛Категорія : Суспільство


Залишити Коментар