Новорічні пакунки для малечі (відео)

грудня 31 / 2023


Пані Яна прийшла до центру освіти з донькою. Звідси пішли не з пустими руками. Павербанки, засоби гігієни та солодкі пакунки – все це в якості новорічних подарунків отримали діти захисників, що загинули захищаючи державу або перебувають у полоні.

Для школярів, що проживають у Виноградівській громаді подарунки приготували представники благодійного фонду «Мрія». Це перша спільна акція фонду та відділу освіти Виноградівської громади. Дарунки підготували для 23 хлопців та дівчаток. Діти кажуть, що приємно отримати подарунки та хоч на хвилину відчути свято. Підтримувати родини захисників як фізично так і морально – зараз одне з пріоритетних завдань.

Тому керівництво громади сестиматично співпрацює з різними організаціями та фондами, аби спільно реалізовувати ініціативи. Представники фонду та працівники відділу освіти розповіли мамам та діткам про освітні програми та курси, які мають можливість відвідувати їх малеча. У новому 2024 році у громаді представлять програму підтримки родин захисників та українців з числа ВПО.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар