В Ужгороді обговорили безпеку туристів в горах під час зимового сезону

грудня 20 / 2023

З ініціативи управління туризму та курортів Закарпатської ОДА в Ужгороді пройшла нарада щодо безпеки туристів під час цьогорічного зимового сезону.
У заході взяли участь очільниця управління Маріанна Готра, директор Департаменту екоресурсів Закарпатської ОДА Юрій Шпонтак, начальник гірської пошуково-рятувальної частини спецпризначення ДСНС у Закарпатській області Олександр Гуляк, заступник Західного міжрегіонального управління Держпраці Віктор Погар, представники національних природніх парків та туристичного бізнесу.
Олександр Гуляк розповів про роботу гірських рятувальників, відзначивши, що у 2023 році під час проходження маршрутів на Закарпатті допомогу отримали понад 200 туристів.
У свою чергу заступник Західного міжрегіонального управління Держпраці Віктор Погар попросив власників туристичного бізнесу звернути увагу на безпечну роботу витягів і ретраків, особливо тих, в яких завершується дія наданих дозволів.
На завершення зустрічі учасники наради домовилися і надалі координувати зусилля у сфері безпеки туристів, особливо під час проходження зимового сезону.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар