Близько 170 тисяч дітей на Закарпатті цьогоріч отримали допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

грудня 15 / 2023

У наступному році команда міжнародної організації в нашому регіоні планує продовжити роботу за різними напрямками.
👉 Підсумки за рік, а також плани майбутньої співпраці під час зустрічі обговорили Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА, керівниця секції захисту дітей Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джин Чой та очільниця Львівського регіонального офісу Фонду Нінке Воппен.
💬 «Закарпаття послідовно працює над тим, щоб ліквідувати застарілу систему інтернатів і сиротинців. Ми спрямовуємо зусилля на підтримку сімейних форм виховання. Також активно працюємо з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах, намагаємося надати їм вчасну комплексну допомогу. За сприяння міжнародних партнерів, зокрема й команди місії ЮНІСЕФ, протягом цього року вдалося втілити чимало проєктів, спрямованих на підтримку сімей з дітьми з-поміж місцевих мешканців і вимушених переселенців», – відзначив Петро Добромільський.
За його словами, зараз у регіоні також триває реалізація ініціатив, орієнтованих на розвиток молодіжної політики, створення інтеграційних хабів тощо. Однак для ще ефективнішої роботи у сфері захисту прав дітей громади регіону потребують покращення технічного забезпечення та збільшення кількості фахівців із соціальної роботи. Тож у наступному році обласна військова адміністрація разом з Дитячим фондом ООН мають на меті розширити напрямки співпраці.
📍Впроваджуватимуть як перевірені практики, так і нові проєкти у сферах захисту дітей, охорони здоров’я, освіти, реалізації молодіжної політики, розбудови безбар'єрного простору, надання психосоціальної підтримки тощо, підкреслила керівниця секції захисту дітей Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джин Чой.
💬 «Наша головна мета – врахувати конкретні потреби громад Закарпаття, посилити їхню спроможність, – зауважила Джин Чой. – Спочатку ми хочемо відібрати три ТГ та втілити в них конкретні пілотні проєкти. Таким чином зможемо підготуватися до реалізації сталих і довготривалих ініціатив».
Своєю чергою голова Львівського регіонального офісу ЮНІСЕФ Нінке Воппен наголосила, що їхня команда готова долучитися до підготовки кваліфікованих спеціалістів у громадах та співфінансування проєктів, спрямованих на підтримку дітей і вимушених переселенців.
Заступник очільника Закарпаття подякував представникам Дитячого фонду ООН за надану допомогу, підтримку нашого краю і висловив сподівання щодо успіху в майбутніх спільних ініціатив 🤝
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар