З нагоди професійного свята закарпатських волонтерів відзначило керівництво області

грудня 05 / 2023


🫶🇺🇦 5 грудня відзначаємо Міжнародний день волонтера. Це свято людей, без яких сьогодні неможливо уявити наше суспільство. Вони опікуються вимушеними переселенцями, постраждалими від бойових дій, доставляють необхідні вантажі військовим на передову та в деокуповані громади, часто ризикуючи власним життям.

📍З нагоди професійного свята закарпатських волонтерів відзначило керівництво області. Від імені очільника краю їх привітав Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять полеглих у боротьбі за незалежність нашої країни. Зокрема, згадали й тих, котрі віддали свої життя, виконуючи волонтерську місію.

☝️Петро Добромільський наголосив, що самовіддана й невтомна праця волонтерів стала символом стійкості та єднання українського народу заради перемоги:

💬 «Кожного дня ви надійно тримаєте тил і забезпечуєте найнеобхіднішим наших захисників на передовій. Напевно, нема такої амуніції, машини, техніки чи гуманітарних речей, яких ви не змогли б дістати та передати хлопцям на фронт. Дякую кожному та кожній, хто вкладає душу й серце, час та всі необхідні ресурси для допомоги Збройним силам України, ветеранам та вимушеним переселенцям. Бажаю сил та натхнення в непростій, але такій важливій місії».

🤝 За значний особистий внесок у справу розбудови і розвиток Збройних сил України нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «За сприяння війську» отримав волонтер міста Ужгорода Ігор Верхола.

Подяку Міністерства соціальної політики України оголосили Наталії Кабацій, волонтерці, голові БФ «Комітет медичної допомоги в Закарпатті»✔️

Під час урочистостей волонтерам краю також вручили високі відзнаки обласної військової адміністрації та обласної ради.

Дякуємо кожному з вас за надважливу справу: за допомогу нашій країні, за людяність, самовіддану працю та сміливість. Пишаємося вами 💙💛


Категорія : Суспільство


Залишити Коментар