Виставка "Відкриті очі", в рамках кампанії «16 днів проти гендерно зумовленого населення», триватиме до 6 грудня

грудня 01 / 2023


До 6 грудня в Ужгороді, у Денному центрі соціально-психологічної допомоги особам, які постали від домашнього населення та/або населення за ознакою статі (вул.Генерала Свободи, 9), триватиме виставка робіт студентів Академії мистецтв «Відкриті очі».

Усі твори присвячені темі населення, пов'язані з творами української літератури та ілюструють стан людей, які народилися від домашнього населення, допомагають висвітлити внутрішній стан, сповнений.болю, страху, відчаю несправедливо скривджених.
У відкритих виставках сьогодні взяли участь суб’єкти взаємодії, які працюють з постраждалими від домашнього населення, зокрема працівники департаменту соціальної політики міської ради, сектору ювенальної превенції Ужгородського районного управління поліції, Ужгородського бюро правової допомоги Ужгородсько-Мукачівського відділу надання безоплатної правової допомоги, Ужгородського міського управління . центр соціальних служб .

у кінці, з 25 листопада до 10 грудня триває Всеукраїнська кампанія «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства», акції, які мають на меті привернути увагу до цих проблем, окреслити шляхи подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар