В обласному центрі Закарпаття відзначили 90-ті роковини Голодомору

листопада 25 / 2023Церемонія вшанування пам’яті жертв сталінського геноциду сьогодні відбулася на набережній Незалежності в Ужгороді.

У загальнонаціональній хвилині мовчання згадали всіх загиблих унаслідок голодоморів в Україні – одного з найстрашніших злочинів проти людства 1932-1933 років, масових штучних голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.

💔 До монумента «Свіча пам’яті» колоски пшениці та запалені лампадки встановили заступник голови ОВА Ігор Шинкарюк, очільник обласної ради Роман Сарай, представники силових структур, дипломатії, духовенство та громадськість.

Під час церемонії лунали поминальні дзвони, Заслужений академічний Закарпатський народний хор виконав духовні композиції, також відбулася екуменічна молитва священнослужителів закарпатських християнських конфесій.

🙏 Цього року вся країна вдруге віддала шану жертвам голодоморів в умовах повномасштабної війни, коли нащадки радянського режиму намагаються повторити страшний геноцид українського народу.

Наш обов’язок – зберегти пам’ять про жахливі події минулого, пам’ять про всіх невинно загиблих і ненароджених. Наш обов’язок – не допустити такого знову на нашій землі.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар