16 днів проти насильства»: поліцейські Закарпаття долучилися до відкриття щорічної Всеукраїнської акції

листопада 25 / 2023
🔸«16 днів проти насильства»: поліцейські Закарпаття долучилися до відкриття щорічної Всеукраїнської акції🔸

Сьогодні, 25 листопада, стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Її основна мета – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Представники Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області взяли участь в івенті «Заради життя без насильства», яким відкрили щорічну Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства». Захід відбувся на площі Театральній у місті Ужгород.

До зустрічі з правоохоронцями доєдналися всі охочі та небайдужі громадяни краю. Поліцейські розповіли слухачам про те, що таке домашнє насильство, перелічили його види, змоделювали ситуації до кожного з них та роз`яснили алгоритм дій у таких випадках.

Акцентними у івенті стали поради працівників поліції щодо основних заходів безпеки, які допоможуть не стати жертвами насилля. Якщо ж особа стала жертвою домашнього насильства, слід в обов’язковому порядку повідомляти органи поліції про такий факт, щоб отримати кваліфіковану допомогу та унеможливити скоєння повторного правопорушення.

Наприкінці зустрічі громадяни мали змогу більш поглиблено поспілкуватися з правоохоронцями, отримати відповіді на хвилюючі їх запитання, а також поділитись власним досвідом.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар