На Закарпатті відбулися спільні навчання кінологів з поліції, Держприкордонслужби та ЗСУ

листопада 21 / 2023

На Закарпатті відбулися спільні навчання кінологів з поліції, Держприкордонслужби та ЗСУ🫡

В Україні активно впроваджують новітні напрямки у кінології. Наразі кінологів готують у вищих навчальних закладах та у кінологічних службах. Майбутніх інспекторів навчають знаходити контакт з тваринами та специфічним основам собаківництва. Надалі це сприяє якісній підготовці тварин, що є важливою складовою у процесі викриття, запобігання та протидії злочинам.

Сьогодні навчання для кінологів поліції Закарпаття, Державної прикордонної служби та Збройних сил України провели в Кінологічному центрі Головного управління Нацполіції Закарпаття. Заняття для правоохоронців провів інструктор з робочих якостей вищої категорії, фігурант вищої категорії, помічник судді в захисному розділі Кінологічної спілки України Олег Мартинович. Також службовцям вибухотехніки поліції Закарпаття провели лекцію щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.

Під час одноденних навчань правоохоронцям продемонстрували як проходить підготовка службових собак за новітніми стандартами та які техніки слід застосовувати у сучасній кінології.

На подіях та ситуаціях, наближених до реальних, лектор показав, як службовий собака може злагоджено відпрацьовувати “бойові” завдання та затримувати потенційного зловмисника. Також у Кінологічному центрі показали відпрацювання методик із пошуку чотирилапими наркотиків, зброї та вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці одноденних навчань усі учасники могли відпрацювати та закріпити свої навички на практиці.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар