Будівництво тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія» в с. Нижня Апша Тячівського району завершене

листопада 15 / 2023

Зараз це один із найкращих обʼєктів у країні, який відповідає найвищим європейським стандартам.
Попри війну нам разом із міжнародними партнерами вдалося реалізувати унікальний проєкт «Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі», який передбачав будівництво спеціалізованої лікарні на 100 ліжок у Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики й лікування цього захворювання.
☝🏻Медичний осередок звели за фінансової підтримки 🇪🇺 Європейського Союзу. Загальна вартість проєкту будівництва лікарні з обладнанням – близько 170 млн грн. Співфінансування забезпечив обласний бюджет.
Цей обʼєкт стане структурним підрозділом (відділенням) у складі КНП «Обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр» Закарпатської обласної ради.
Реформа системи охорони здоров’я та покращення якості надання медичних послуг постійно перебувають у фокусі уваги Президента Володимира Зеленського. Дякуємо Главі держави й МОЗ України за підтримку.
Щиро дякую нашим міжнародним партнерам, підрядній організації за якісну роботу та громаді за участь на всіх етапах реалізації.Сучасне обладнання, зручна інфраструктура, найкращі лікарі краю, мальовнича локація та реальна перспектива одужання від туберкульозу – все це про нову ОКТМО «Фтизіатрія» в с. Нижня Апша.
Багаторічний проєкт, який був під загрозою стати довгобудом, став прикладом спільної ефективної роботи держави, міжнародних партнерів і громади заради єдиної мети – порятунку життя тисяч українців.
У межах цієї ініціативи нам вдалося об’єднати зусилля й досвід партнерів – КНП «Центр легеневих хвороб» Закарпатської обласної ради та Університетської клінічної лікарні ім. Фредерика Шопена в м. Жешув, що у Польщі.
Дякую керівнику Центру Європейських проєктів Лєшеку Буллєру та команді експертів Представництва програми транскордонного співробітництва 🇺🇦🇵🇱 «Польща – Україна» за візит та ефективну співпрацю.
Дякуємо усім, хто долучився до реалізації одного з найважливіших проєктів краю.
Рухаємося далі!
🇺🇦Разом переможемо.
Слава Україні!
Героям слава!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар