Уперше на Закарпатті проведуть освітній курс «Школа експортера»

жовтня 26 / 2023

Такі навчання для працівників місцевих і релокованих підприємств, діяльність котрих орієнтована на зовнішній ринок збуту, анонсував Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА.
За його словами, впродовж 9–10 листопада учасники Школи зможуть вдосконалити свої знання, опанувати нові практичні навички від висококваліфікованих спеціалістів всеукраїнського рівня☝️
💬 «Завдяки вигідному географічному розташуванню, близькістю до країн Європи експорт є одним із важливих шляхів економічного зростання України й Закарпаття зокрема. Йдеться як і про наповнення бюджетів, так і про створення нових робочих місць», – наголосив Василь Іванчо.
📍Аби робота компаній була легшою і більш результативною, під час інтенсивного навчання в Ужгороді учасники Школи зможуть розібратися з усіма тонкощами здійснення зовнішньоекономічної діяльності.
Подати заявку на участь можна за посиланням ➡️ https://is.gd/PHp2n4.

Якщо виникають питання, то звертайтеся за номером 0312 615 305 або на електронну адресу [email protected].
📌 «Школа експортера» втілюється за сприяння Програми розвитку ООН в межах реалізації проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку», який фінансується Урядом Німеччини.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар